Infoshare
Przyjazd
Wyjazd

Rezerwuj bezpośrednio z kodem promocyjnym BONUM15 i zyskaj 15%!

Infoshare

23 września 2020

Infoshare to konferencja, podczas której możesz podzielić się swoją historią i urzeczywistnić swoje pomysły. Wydarzenie będzie miało miejsce w gdańskim Amber Expo w terminie 13-14 maja 2020. Charakterystyczny dla niego jest dwudniowy program realizowany na 11 scenach, sesjach speed datingu i warsztatach. Infoshare to nie tylko merytoryka, lecz także okazja do integracji i wspólnej zabawy podczas wydarzeń towarzyszących takich jak Before Party, After Party czy też główny koncert na żywo- Great Networking Party.

Podczas Infoshare zyskasz wiedzę oraz inspirację do współdziałania. Nawiążesz nowe kontakty i będziesz współtworzył innowacyjne technologicznie środowisko. W 2019 roku, wydarzenie zgromadziło ponad 6000 uczestników, wśród których znaleźli się programiści, dyrektorzy, inwestorzy, specjaliści od marketingu i innowacji, a także 250 startupów i ponad 150 dziennikarzy. W zeszłym roku gościliśmy na naszych scenach 220 prelegentów - założycieli firm, którzy osiągnęli sukces, przedsiębiorców, a także znanych programistów z różnych zakątków świata. 

Infoshare jest wydarzeniem organizowanym przez grupę profesjonalistów posiadających wiedzę i doświadczenie z dziedzin technologii, marketingu i  zarządzania. W tym roku ma miejsce 14. edycja Infoshare, która z lokalnego wydarzenia urosła do miana największej technologicznej konferencji w środkowo-wschodniej Europie.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij